Третій муніципальний будинок у Вінниці знайшов своїх жильців

Цього понеділка, 30 липня, відбулося жеребкування, яке допомогло визначити вінницькі родини, які отримають житло в третьому будинку, який будується за муніципальною програмою на вулиці Щорса.

Заселення щасливців обіцяють вже через вісімнадцять місяців. Саме за такий термін закінчиться будівництво будинку на 140 квартир. На сьогодні там уже проводяться підготовчі будівельні роботи.

Реалізація квартир в даному будинку в Вінниці розподілено на дві частини: 80 квартир будуть реалізовані за муніципальною програмою. Решта 60 – за державною програмою іпотечного кредитування.

Квартири є дійсно ласим шматочком, адже ціна метра ту складає 5300 гривень, що, приблизно, в півтора рази дешевше ніж в середньому по ринку нерухомості.

Також передбачено можливість кредиту та безвідсоткової розстрочки.

Уже даною програмою скористалося більше 200 жителів міста Вінниця.

Допоки третій муніципальний будинок лише будується, другий уже планується здавати в експлуатацію. В ньому зі 144 квартир  106 було відведено під програму муніципального будівництва. Отож, у липні він уже здобуде щасливих власників.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам