Транспортна реформа у Вінниці триває.

145472На сьогодні вінничан обслуговує 270 одиниць електротранспорту, з них 142 трамваї та 128 тролейбусів. Але усього цього замало. Щоб забезпечити жителів  транспортом, трамвайно – тролейбусний парк повинен містити близько 160 тролейбусів та 175 трамваїв. Ситуацію ускладнює ще один момент – майже 100 тролейбусів потребують на ремонті, їм на допомогу приходять громадські автобуси, але майже половина з них також не в найкращому стані.

У трамвайному парку краща ситуація, тут потрібно відремонтувати лише 10 одиниць техніки.

Не дивлячись на це транспортна реформа триває. Цьому сприяє як і місцева влада, так і працівники комунального підприємства.

Начальник ТУУ м. Вінниці, Володимир Бугайчук, повідомив про те, що планується ремонт та модернізація транспортного парку, а також розробка та введення єдиного електронного квитка. Також він пообіцяв, що з початком нового року зміниться зовнішній вигляд працівників ТТУ  м. Вінниці, вони  будь одягнені у спец форму.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам