Титул «Містер Вінниця-2013» виборов Тимощук Євгеній

8 грудня в обласному драматичному театрі ім. Садовськогоmister відбувся фінал першого загальноміського конкурсу «Містер Вінниця- 2013» , організованого департаментом культури Вінницької міськради та Центром концертних та фестивальних програм.
Традиційно звикли оцінювати жіночу половину людства , проте чоловіки мають не менше чеснот , якими можуть вразити і здивувати жінок.

Розум , сила і краса ... Саме ці якості зазвичай називають жінки при визначенні ідеального чоловіка . Претенденти на звання «Містер Вінниця 2013», крім цих рис, повинні дивувати, красиво говорити і бути лідером. Саме це і робили наші учасники протягом 6 конкурсів. За звання найкрасивішого і розумного вінничанина, а також приз - золотий перстень, билося дванадцять юнаків.

Конкурс проходив у кілька турів , хлопці продемонстрували публіці свої найбільш сильні сторони. Вони танцювали , декламували вірші , виконували пісні, в тому числі і власні. Дуже сподобалася «Візитка» - вихід, під час якого хлопців представляли їх дівчата. Деякі пари « зірвали » особливо багато оплесків, глядачі відчули, що молоді люди відчувають один до одного непідробні почуття. Урочисту атмосферу на святі створювали музиканти групи «Авіатор» , які відмінно вписалися в формат конкурсу - молоді, красиві, завзяті. Вони грали з справжнім драйвом. Але конкурс - це не концерт, і поки глядачі відпочивали, журі визначалося з переможцем.
Найкрасивішим, стильним і імпозантним чоловіком Вінниці став випускник кооперативного інституту Євген Тимощук , конкурсант № 12 .

Хлопець дійсно виділявся на загальному фоні , хоча багато хто погодяться , що багато в чому зобов’язаний своїй супутниці, яка на конкурсі виконувала роль його дівчини. Звуть її Нюта Окружко, вона то і презентацію найпрезентабельнішу показала на конкурсі "Містер - мій хлопець". І коктейль свого "хлопця" чудово оцінила у конкурсі " Містер - романтик".

Ну і музичний номер у конкурсі "Містер Артистичність", де Нюта на клавішах, Євген на гітарі- дуетом виконали романтичну композицію, теж вразив.

Титул "Віце містер Вінниця 2013 " отримав студент технічного коледжу Влад Каролінський, що виступав під № 2

На конкурсі , який тривав більше чотирьох годин , крім головних номінацій були другорядні , але не менш приємні .

наприклад:

"Містером Інтелект " став Андрій Бакалюк № 5 .

"Містером мужність " - Олександр Рудий № 8

"Містером Стиль" , "Містер ЗМІ" та "Містер глядацьких симпатій " - Ігор Гнатовський № 3

"Містером Артистичність " - Андрій Чуб № 7

"Містером Екстравагантність " - Артем Галькевич № 11

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам