Талановиті вінницькі дітки

dutunaНа міському фестивалі творчості і талантів дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями "Повір у себе-2013" можна поринути у світ кольорів та форм. Вишиті нитками та бісером квіти, в'язані тварини - від жирафів до павуків і змій, святкові листівки та картини аквареллю, на яких зображені пейзажі, звірі, профілі людей, українські костюми та інші цікаві вироби можна було побачити на цьому фестивалі.
Нещодавно дітки не тільки представили свої роботи, а також могли розважитись на ляльковому спектаклі та порадіти за переможців, яких обрали одразу після вистави.
Даний фестиваль на території нашої області організовується уже 12-й раз. Організаторами є Вінницький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Департаментом освіти міської ради.
Цьогорічними учасниками стали представники громадських організацій та закладів для дітей-інвалідів - міська громадська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді "Паросток", обласна громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями "Гармонія", Подільська Асоціація захисту та допомоги інвалідам "Відкриті серця", Вінницька міська громадська організація допомоги дітям-інвалідами з інтелектуальною недостатністю "Надія", Вінницький центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Промінь", спеціальна загальноосвітня школа-інтернат 1-2 ступенів - дошкільний навчальний заклад Вінницької обласної Ради, Вінницький обласний центр соцільно-психологічної реабілітації молоді з функціональними обмеженнями "Обрій" та Вінницька міська організація "Союз Чорнобиль України".
На виставці були представлені багато різноманітних робіт. Наприклад, одним із цікавих експонатів було позолочене дерево, на гіллях якого висіли монетки по п'ять копійок. Автор твору, 16 - річний Влад Довбанюк, захоплюється бісероплетінням, а підтримку у своєму захопленні знаходить у власній сім'ї. У своїх роботах юний митець любить поєднувати природне та незвичайне, а результати творчості можуть побачити уже не тільки його однокласники та інші школярі, а і всі хто завітає до «Інтершику» на виставку.
Михайло Розанов - 17-річний обдарований вінничанин, який дуже любить малювати олівцем та фарбами пейзажі, представив на виставці зовсім інші роботи - кота на балконі та картину під назвою "Найкращий друг Мухтар". Також школяр пише щоденник-книгу "Подорож до центру Землі", в якій змальовує своє життя та життя країни, подорожі своїх братів і малює ілюстрації до неї.
В'язана парасолька також привернула до себе увагу. Її авторка - 13- річна Олександра Берегута, яка не тільки займається творчістю та бере участь у виставках, а й входить до Дорадчої дитячої ради при міському голові. Разом з іншими омбудсменами вона займається питаннями дітей Вінниччини.
Не зважаючи на життєві випробування мужні діти намагаються творити прекрасне і шукають себе в мистецтві. Кожна робота потребує наполегливості та уважності, допомагає виразити себе, висловити свої мрії та думки, проявити індивідуальність, а значить - кожна робота є своєрідним шедевром.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам