Така необхідна допомога діткам з ДЦП

DCPНа ремонт третього реабілітаційного корпусу Ладижинського будинку-інтернату "Троянда" потрібно близько мільйона гривень.
У закладі виховуються півтори сотні дітей-інвалідів важкої стадії ДЦП.
Із них чверть не мають розумових вад. Вони цілком можуть навчитись читати і писати. Та для цього їм і потрібен новий корпус. Досі ж усі діти, незалежно від потреб та можливостей, проживали в єдиному корпусі. Увесь свій час вони проводили в кімнатах на ліжках.
Допомогти зі збором коштів вирішили благодійники - волонтери фонду "Україно! Я за тебе". А для того, щоб процес пришвидшився та не затягувався на роки, волонтери організували концерт у Києві за участю "Другої ріки", "С.К.А.Й.", Антона Лірника, Олі Діброви, Колі Серьги й інших зірок.
Андрій Пивоваров, волонтер фонду "Україно! Я за тебе" розповів:
- Діти, що виховуються в інтернаті, проживають у жахливих умовах. При цьому 32 дитини абсолютно свідомі, а умови проживання призводять до їх деградації. Новий корпус дасть можливість цим діткам жити біль-менш повноцінним життям. Тим паче, корпус зведений - є коробка і дах, залишилось зробити ремонт, провести каналізацію, електроенергію, закупити меблі. Хочеться, щоб нове приміщення радувало діток. На організованому концерті не лише співали зірки, ми також показали фільм про інтернат. Сподіваємось, у нас вийшло привернути увагу до проблем закладу.
Суму зібраних коштів на благодійному концерті у Києві, не озвучують. В інтернаті ж уже планують, куди витратять перераховану їм суму.
- Зробимо просторі кімнати, окремі душові, їдальню, ігрову кімнату, - пояснює директор Ладижинського будинку-інтернату "Троянда" Григорій Зубко. - Сподіваємось, це допоможе діткам реабілітуватись. Кошти організатори концерту нам передали. Надіємось, що відкриття нового корпусу відбудеться за планом - 1 червня.