Святкування тисячоліття!

lyadovaУказ про заходи з нагоди 1000-річчя заснування Скельного монастиря в с.Лядова Могилів-Подільського району Вінницької області вже підписаний президентом України Віктором Федоровичем Януковичем.
Про це йдеться в Указі Президента № 80/2013 від 19 лютого.
Скельний монастир в с. Лядова Могилів-Подільського району Вінницької області є великою історичною і духовною пам’яткою археології національного значення.
З нагоди 1000-річчя його заснування та з метою сприяння збереженню цієї пам'ятки, Президент постановив:
1. Кабінету Міністрів України разом із Вінницькою обласною державною адміністрацією невідкладно опрацювати питання щодо здійснення заходів, спрямованих на збереження, реставрацію та реабілітацію Скельного монастиря, зокрема укріплення схилів, в яких знаходиться ця пам'ятка археології, а також будівництва відповідної захисної споруди.
2. Міністерству культури України разом із Вінницькою обласною державною адміністрацією організувати і провести урочисті заходи з нагоди 1000-річчя Скельного монастиря.
3. Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, присвячених 1000-річчю Скельного монастиря.