Стілець для закоханих

stilecВи закохані по вуха? Як відомо кожному і не з чуток, закохані прагнуть бути ближче один одному як духовно, так і фізично. Обожнюєте сидіти зі своєю другою половинкою до самого ранку розмовляючи на різні теми? Чоловіки, звичайно ж, сильна стать, всім це відомо, але витримка у всіх різна. Тому, коли дівчина довгий час сидить на колінах у хлопця, настає спочатку оніміння, а потім починається сильне поколювання ніг. І кінець романтиці - потрібно встати і знайти нове зручне для двох становище.
Молодий і перспективний дизайнер Кейсі Чан знайшов стильне і зручне вирішення даної проблеми. Він придумав, спроектував і створив стілець, з яким коліна чоловіка будуть завжди вільні, а його кохана буде , як і раніше, перебувати поруч із чоловіком у закоханих обіймах. Зрештою, якщо у вас немає другої половинки, то цей стілець зручно використовувати, скажімо, при роботі з ноутбуком. Загалом цікавий предмет інтер'єру.
Ось тільки такий стілець з собою в парк не візьмеш.
Можливо, цей цікавий і універсальний предмет інтер'єру стане таким же популярним, як, наприклад, безкаркасні крісла-груші.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам