Ставлення вінницьких селебрітіс до політичної ситуації країни

 Політична ситуація в Україні нині обговорюється всюди та усіма.internet Увесь світ слідкує за нинішніми подіями. Активно це робиться і у соціальних мережах – Вконтакте , Facebook , Twitter.
Не відстають і представники вінницького бомонду та інтелігенції. Як же місцеві селебрітіс реагують і чи реагують взагалі на події.
Віктор Бронюк запостив на Фейсбук матеріал з гучним заголовком.
Лідер відомої на всю країну вінницького гурту «ТІК » Віктор Бронюк ще з самого початку Майдану , коли все було тихо- мирно , проявив свою громадянську позицію. Він збирав людей на демонстрації у Вінниці. Природно , на сторінках в соцмережах відображався настрій співака. Зараз він досить саркастичний . Бронюк запостив на свою сторінку в Facebook статтю з вельми кричущим заголовком та сумнівної інформацією: «Путін гей ». Але Вітя впевнений , що президент сусідньої держави не просто представник сексуальних меньшин , а що він справжній "п*дар" .
Космос пропонує усім молитися.
Шоумен Костя Станіславський був небагатослівний , а точніше зовсім мовчав всі три місяці . Хлопець ніяк не коментував події на Майдані. Але вчора в перший день , а точніше ніч Великоднього посту , Космос розмістив пост , в якому закликав усіх молитися за долю нашої України . Костя навіть радить молитви і власний рецепт , коли краще звертатися до Бога : 2 хвилини вранці і 2 хвилини ввечері.
Ольга Стороженко постить лиш милі записи
«Міс Україна -Всесвіт 2013 » , вінницька красуня Ольга Стороженко в соцмережах ніяким чином не вказує своєї думки. Дівчина несе у світ прекрасне. Постить красиві картиночки з «ванільними» віршиками , а також пости про те , що прийшла весна , і тепер можна творити дурниці. Словом , свої переживання Оля приховує глибоко всередині. Не хочеться думати , що їй плювати , адже всі переможниці конкурс краси істинні пацифістки і пропагують : « Мир у всьому світі».
Зорій Файн був побитий невідомими
Фотогуру і заслужений діяч мистецтв України Зорій Файн завжди в темі . Він не просто спостерігає за подіями , Зорій є безпосереднім учасником що відбувається . Ні-ні це зараз зовсім не про барикади або виступу на мітингах. Містер Файн дотримувався повний нейтралітет у громадянському протистоянні . Але , як сам стверджує , йому це не допомогло. Зорія Файна побили невідомі в масках. Дісталося вінничанину від передбачуваних тітушок не слабо . Виходить , що нейтралітет дотримуйся - не дотримується, а по мізках отримуй .

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам