Співробітники приватної служби «Нова пошта» обкрадають своїх клієнтів.

nova-poshta-avtoНа даний час багато хто користується «Новою поштою», оскільки це зручний та швидкий спосіб доставки, більше переваг, ніж в державної «Укрпошти».

Але виявилося, що працівники «даного закладу» вміло користаються довірою жителів України, і Вінниччини в тому числі. Не одноразово люди зіштовхувались з недостачею товару у пакунках - співробітники ж служби доставки стверджували що товар вам не поклали, списуючи це в основному на інтернет магазини. Після довгих дебатів з відправниками була виявлена причина - саме в службі доставки.

Кілька співробітників приватної пошти, які побажали залишитись невідомими, зізналися, що здійснюють крадіжки на робочому місці, навіть хвалилися деякими досягнення.

За даними дослідження витягти річ із пакунка зовсім просто, будь це новенький IPod чи щось інше.

Працівники стверджують, що займаються крадіжками лише для того, щоб "вижити", так як у них низькі заробітки та систему відшкодувань: поцупив хтось один – платить вся зміна. Також спрацьовує людський фактор: цікаво – що там всередині. Швиденько подивився – що сподобалося витяг.

Керівництво крадіжок не заперечує, і на пошті діє система колективного покарання. Тому як показує час не рідко поштарі залишають без заробітної плати. Але їм залишають псевдо подарунки, що вони поцупили на роботі.

Цю ганебну ситуацію спробували з’ясувати у керівника одного із київських відділень – безрезультатно. Вони дали телефон гарячої лінії, яка в свою чергу направляє до керівництва. Просто замкнене коло.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам