Соціальна Вінниця

vin_gerbСоціальна сфера є однією з головних складових державності в сучасному суспільстві. Саме розвиток цієї сфери дає зрозуміти кожному громадянину, що держава дійсно про нього дбає та тут можна почуватися захищеним та бути впевненим в завтрашньому дні.

Розвиток Вінниці як соціального регіону є досить прогресивним, про що свідчить постійний контроль над соціальним станом вінничан та їх потребами. Одним із останніх соціальних заходів, утверджених на території Вінниччини є допомога дітям із малозабезпечених сімей: починаючи з липня цього року близько п’яти тисяч таких дітей отримуватимуть допомогу у розмірі 260 гривень на кожну дитину щомісяця. Сума не дуже  велика, але будь-яка допомога ніколи не буває зайвою.

Щодо допомоги Ветеранам війни, то виплати в цій галузі уже проведені повністю. Допомога малозабезпеченим, які доглядають за психічнохворими зросла до 1102 гривень, тобто до розміру мінімальної заробітної плати.

Офіційно було збільшено прожитковий мінімум для працездатних осіб, для дітей, для людей, які втратили працездатність та інвалідів.

Також у державні плани входить забезпечити протезами та колісними кріслами всі потребуючих інвалідів України.

Щодо ситуації у Вінниці, то все йде по плану: затримок у виплатах допомоги немає, тож всі заплановані соціальні проекти мають бути виконані повністю. Отже, будемо сподіватися, що найнезахищеніші версти населення зможуть почувати себе повноцінними громадянами своєї держави та не залежати від рівня цін в державі, щоб не доводилося рахувати кожну копійку на хліб.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам