Сміх тай годі! Американці помилували бабака Філа.

tvarinaУ США вирішили помилувати бабака Філа, який неправильно предбачив погоду
Державний обвинувач з округу Батлер, штат Огайо, який запропонував страчувати бабака - провісника погоди Філа, зняв з тваринки звинувачення в шахрайстві
Майкл Гмозер пішов на такий крок після того, як відповідальність за тривалу зиму взяв на себе наставник Філа, Білл Ділі. У новій заяві Гмозера говориться, що він переконався в наявності у Філа завзятого захисника, і зрозумів, що судити бабака не варто. Як підкреслив при цьому обвинувач, рішення зберегти Філу життя допоможе всім, хто чекає настання теплої погоди, перестати турбуватися про бабака і направити всю свою енергію на зустріч наступаючої весни.
Гмозер запропонував страчувати Філа після того, як зрозумів, що бабак, що передбачив американцям ранню весну, помилився: у багатьох штатах, у тому числі в Огайо, встановилася холодна погода і пройшли снігопади. На думку обвинувача, бабак обдурив жителів США, за що повинен поплатитися життям. Гмозер підписав вирок кілька днів тому.
25 березня стало відомо, що голова закритого клубу, члени якого піклуються про Філа і проводять в Пенсільванії День бабака, Білл Ділі прийняв відповідальність за помилку свого підопічного на себе. Ділі заявив, що це він невірно витлумачив пророкування Філа. При цьому глава клубу бабака зізнався, що допустив таку ж помилку і в 2012 році.
Бабак Філ робить прогноз про погоди 2 лютого щорічно з 1886 року. В цей день в Панксатоні члени клубу бабака надягають смокінги і циліндри і проводять урочисту церемонію виведення тваринки зі сплячки. Бабака будять і змушують вийти з нори. Якщо, виходячи, гризун помітить свою тінь і сховається, то жителям США не варто чекати весни як мінімум шість тижнів. Якщо ж Філ не лякається своєї тіні і спокійно виходить з будиночка, значить, буде рання весна. У 2013 році бабак напророкував швидке настання весни, але цього не сталося.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам