Ситуація у Вінниці схожа на приготування до надзвичайного стану

Ринки Вінниці закриваються, люди масово намагаютьсяvinnitcya зняти кошти з карток та забрати заощадження в банках, на магазинах вже кілька днів висять замки, постачання необхідних продуктів у райони міста відчутно погіршилося, з прилавок магазинів масово зникають харчі тривалого часу зберігання та першочергово необхідні речі – усе це є реалії сьогодення. Життя у Вінниці все більше нагадує про можливість введення надзвичайного стану в країні.
Від 20 лютого Вінницькі ринки Центральний та Привокзальний закриті на невизначений термін . Незабаром свою роботу припинить і ринок "Урожай". Людей просять закуповувати консерви та крупи, доки ті ще є в продажу.
Скільки часу ринки залишатимуться закритими, ніхто не знає.
"До нас вранці підійшли кілька чоловіків попередили, якщо завтра вийдемо на роботу, громитимуть ракушки, а весь товар розкидають по ринку. Самих продавців погрожували бити в обличчя. Замість роботи маємо йти на мітинг, - каже працівниця ринку Урожай, яка торгує крупами, пані Галина,- нас попередили, що акція безстрокова, доки не припиняться безлади в країні".
В Вінницькій міській раді кажуть, що про закриття ринків знають, але то не їхні вказівки.
"Зараз з'ясовуємо, хто це робить, але точно не міська рада, - пояснює начальник департаменту споживчого ринку та послуг Сергій Кудлаєнко. - До мене телефонували продавці, теж казали, що до них підходили якійсь чоловіки. Швидше за все, так діють мітингувальники. Ми не можемо сказати як діяти в такій ситуації підприємцям, бо це особиста справа кожного".
Центральний ринок припинив свою роботу за вказівкою адміністрації ринку.
"Нам повідомили, що усі ринки тимчасово припиняють роботу. Супермаркети теж не працюватимуть до понеділка. Відразу ж продукти подорожчали. Зросла ціна на м'ясо на 5 грн. З прилавків вже пропали консерви, тушенка та паштети", - повідомила підприємець центрального ринку Інна Мельник.
По вулиці Київській закрито два хлібних магазини.
"На магазині біля будинку вже другий день висить замок. Чи відкриють магазин і коли - ніхто не знає. Зараз по хліб ходимо за кілометр. Кажуть на днях і ті магазини закриють", - розповідає Ігор Доляк.
По всій Вінниці - черги до банкоматів. Вінничани активно знімають свої заощадження з банківських карток. Біля кожного з банкоматів, де ще залишилися гроші, стоять десятки людей, налякані нинішніми подіями. Черги до банкоматів є практично усюди. Очевидно, що такий ажіотаж виник через криваві події у Києві та всій країні. Вінничани побоюються за свої збереження, адже ходять чутки про можливі закриття центральних відділень різних банків у Києві.
Черг немає лише біля банкоматів, де взагалі немає готівки. На них можна лише перевірити баланс своїх карток.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам