Школярик написав книгу, щоб врятувати друга

dutunaЩоб допомогти своєму другові, маленький хлопчик написав книгу. Йому вдалося зібрати 30 тисяч доларів.
Шестирічний хлопчик з Лос-Анджелеса вирішив допомогти своєму хворому другу вилікуватися. Для цього хлопчик, якого звуть Діланом, написав книгу. Дитина хоче продати якомога більше примірників своєї книги, щоб зібрати гроші на порятунок Джона Пурназаряна, який страждає хворобою Гірке. Це захворювання передається спадково, воно є надзвичайно рідкісним.
Шестирічний Ділан написав 16-сторінкову книгу і назвав її "Шоколадка". Для публікації книги батькам хлопчика довелося вкласти деяку суму. Але потім вона швидко окупилася, так як книгу в благодійних цілях почав рекламувати магазин Whole Foods. Так само даний супермаркет надав хлопчикові і його матері кілька сотень справжніх шоколадок, які тепер вкладаються в кожен екземпляр книжки. На даний момент Ділану вдалося не тільки привернути увагу до рідкісної хвороби, але й зібрати понад 30 тисяч доларів.
На жаль, гроші допомогти другу хлопчика не можуть. На сьогоднішній день ліки від хвороби Гірке не існує. Тим не менш, гроші від Ділана підуть у фонд дитини при Університеті флоридської школи медицини в місті Гейнсвілл. Можливо, коли-небудь саме тут винайдуть ліки від цієї рідкісної хвороби. Шестирічний Ділан оголосив, що він збирається і далі збирати гроші, якщо це може допомогти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам