Шкільний прокоментував свою відставку. Начальником УМВС Вінниччини готовий стати Чумак

Міністр МВС Арсен Аваков 1 березня підписав розпорядженняYMVS vinnitsya про звільнення з посади начальника Вінницької обласної міліції Олега Шкільного. Сам Олег Михайлович дізнався про власне звільнення як новину з Інтернету.
Хто може очолити УМВС ? Враховуючи розклад сил у регіоні , найбільш вірогідними кандидатурами представляється головний міліціонер обласного центру Юрій Куций і лідер місцевого « Правого сектора » Сергій Чумак. Нагадаємо , до 4 лютого міліцією Вінниччини керував Віктор Русин . Раптово міністр В.Захарченко провів перестановку кадрів . О.Шкільного з посади керівника Департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України перевів на пост начальника обласної міліції , а В.Русина призначив командувати міністерським головком .
« На чолі міліції області я був 25 днів , але за цей час ми зробили дуже багато , зараз потрібно упорядкувати справи , щоб передати їх новому керівникові . Накази начальства не обговорюю . Як тільки з міністерства прибуде людина , здам всі справи » , - зазначив Олег Михайлович.
Варто відзначити , що кілька днів тому про люстрацію і зміну керівних кадрів в міліції та прокуратурі області заявляв вінницький «Правий сектор». Його керівник Сергій Чумак не проти зайняти крісло начальника УМВС.
«Якщо запропонують , можливо погоджуся. Перше що зробив би на цій посаді - налагодив би роботу з особовим складом. Потрібно підняти бойовий і моральних дух правоохоронців , і убезпечити від несправедливої люстрації , а також розробити план патрулювання міст і сіл » , - зазначив С.Чумак .

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам