Шкідливі мультики

37Для кожного з нас дитинство пов’язується з безтурботністю, щастям, бабусиними пирогами та, звичайно, мультиками. Попередні покоління зростали на радянських мультиках, які намагалися навчити дитини доброти, моральності та майже завжди мали повчальний характер.

Що ж можна сказати про сучасне покоління мультфільмів? Вони дуже сильно відрізняються від своїх попередників. Про це можуть сказати навіть люди, які не мають навіть спеціальних навичок психології. Але серйозно це питання довгий час не піднімалося.

Проте не можна розглядати питання про заборону сучасних мультиків без поєднання подібної ідеї з комплексом схожих заборон. Оскільки не тільки сучасні мультфільми можуть повпливати на психічний розвиток дитини, ай в загальному наше телебачення змушує бити на сполох, - вважають вінницькі психологи. Тобто, заборонивши подібні мультики проблему не буде вирішено.

Вінницькі психологи радять батькам дітей, які полюбляють мультики переглядати їх разом з ними і пояснювати дитині різницю між добром і злом, між правильною поведінкою та хибною. Щоб дитина не мала можливості зрозуміти щось не так, щоб самій собі не зашкодити. Тому вся відповідальність за зміну в поведінці дитини після перегляду того чи іншого мультфільму потрібно покладати лише на батьків.

Сучасні мультики варто розділити на вікові категорії та дуже уважно підходити до вибору їх для своєї дитини.

Не забувайте, що мультиплікаційні герої – перші кумири дитини, і вона обов’язково наслідуватиме їхню поведінку. Тож суворо контролюйте «телевізійне меню» вашого чада.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам