Шахраї ошукали жінку на 13 000 доларів США

174УМВС у Вінницькій області повідомляє про відкриття кримінальної справи за фактом шахрайство. 48 – річна жителька Калинівського району отримала дзвінок на мобільний телефон з якого дізналася про те, що її син потрапив до столичного відділу міліції. Щоб владнати проблеми із представниками закону потрібно дати хабара.

Налякана жінка погодилася на пропозицію незнайомця. «Благодійник» запропонував зустрітися поблизу вінницького автовокзалу близько 12 години дня. Постраждала повинна була передати кошти водієві машини, номер, модель, колір та марку якої зловмисник назвав передчасно. Вартість допомоги склала 10 тисяч доларів США. Перебуваючи вдома, жінка знову отримала телефонний дзвінок від злочинця, який повідомив, що «тих» коштів виявилося замало і сказав, що потрібно ще 23 тисяч гривень. Довірлива жінка віддала кошти вдруге й почала телефонувати до сина.

Син постраждалої і справді працював у Києва, але саме у цей час знаходився у Стрижавці, тобто вдома. Як з’ясувалося у 26 – річного молодика все в порядку і немає ніяких проблем із захисниками закону. Вислухавши матір, син зрозумів, що матір ошукали і вирішив звернутися до міліції.

На даний час проводяться оперативно – розшукові дії.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам