Ще один помилка лікарів?

Через халатність лікарів помер син вінничанки Олени Сауляк. Жінка залишилася без старшого з трьох синів.

Одинадцятирічний хлопчик отруївся та пошкодив коліно. Але, через те, що сім’я  проживає в сільській місцевості, вчасно доставити дитину до лікаря не було можливості. Адже з лікарем тут у відпустку іде і водій. Пізніше хлопчика було оглянуто в районній лікарні. Але вся їхня допомога завершилася накладанням гіпсу та проханням до матері уважно стежити за температурою Сашка.

Через день стан хлопчика значно погіршився. Чекати невідкладної допомоги жінці довелося цілу годину вже під дверима лікаря – так він поспішав на допомогу.

Коли ж нарешті Сашка почали оперувати, лиш тоді було запідозрено зараження крові. Обласними спеціалістами було вирішено реанімувати дитину в обласну лікарню, але місцеві лікарі самі вирішили долю сина Олени Сауляк, навіть нічого їй не повідомивши.

Лікарі списують смерть Сашка на нещасний випадок та на те, що  убагатодітній сім’ї йому не вистачало уваги, догляду та він погано харчувався. А лікарі – не винні. Головний лікар навіть не визнає халатності зі сторони лікарів в чиїх руках було життя юного вінничанина. Хоча і пояснити зараження крові він також не береться.

Що ж, залишається чекати висновків судмедекспертизи, яка дасть відповідь про причину смерті хлопчика.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам