«Савой» у Вінниці буде готовий до 15 грудня

«Савой» - одна із найвідоміших історичних будівель Вінниці.
montazh 1На жаль, на початку листопада вона опинилася під загрозою руйнування . За два місяці до Нового року тут було демонтовано дах, щоб до 15 грудня побудувати мансардний поверх.

Будівлю орендує керівник апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Володимир Гриневич. Він повідомив , що повернути дах будівлі будівельники обіцяють до 15 грудня. А можливі дощі та сніг у цей період не суттєво вплинуть на хід реконструкції .

«Ми тримаємо ситуацію під контролем. Дах там була демонтована через те, що іншого виходу в нас не було. В одній частині будівлі вже розпочато монтаж металоконструкцій , на яких буде закріплено нову покрівлю. Паралельно з монтажем металоконструкцій відбувається надбудова мансардного поверху , в якому в майбутньому буде розміщений сучасний конференц-зал та робочі приміщення » , - говорить керівник апарату суду .

За словами Гриневича , загальна вартість робіт з облаштування мансардного поверху над «Савой » становить 1,5 млн. грн. Гроші в бюджеті на це передбачені.

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам