Розвиток науки на Україні припиняється

16Отримавши незалежність, в країні втричі скоротилася кількість вчених – дослідників. Всього 135 тис. осіб, а це 0,7% зайнятого населення країни, лише 70 тис. – займаються дослідницькими роботами. 4 тис. докторів наук, 16 тис. кандидатів наук і 50 тис. виконують наукові та науково-технічні роботи без наукового ступеня.

У Росії та Білорусії чисельність наукових працівників складає 1,1% та 1,3% зайнятого населення відповідно.

2-3 рази більше державне фінансування наукової сфери в Росії і Білорусі, ніж в Україні,воно становить - 0,57% і 0,76 від ВВП відповідно.

Обсяг фінансування витрат на виконання наукових та науково-технічних робіт за рахунок державного бюджету склав лише 3860 млн. грн. (0,29% ВВП).У 2011 році в нашій країні ВВП у фактичних цінах склав 1 трильйон 316,6 мільярдів гривень.

Це в шість разів менше, ніж передбачено Законом України, згідно з яким "держава забезпечує бюджетне фінансування наукової та науково-технічної діяльності (крім витрат на оборону) у розмірі не менше 1,7 відсотка валового внутрішнього продукту України".

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам