Розважально-навчальна екскурсія в міліцію

miliciya2Днями екскурсію в Тростянецькому райвідділі міліції відвідали учні дев'ятих класів Тростянецької загальноосвітньої школи № 2. Школярі та їхні класні керівники мали можливість познайомитися з правоохоронцями та побачити зсередини роботу співробітників міліції. Екскурсію проводив старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей капітан міліції Олександр Вишневський.
Знайомство з діяльністю міліціонерів почалося з чергової частини - одного з найважливіших підрозділів міліції. Адже сюди люди звертаються в першу чергу за допомогою. Далі гості відвідали спортзал. Але особливі враження отримали школярі в тирі. Тут, особливо хлопців, зацікавило все - вони уважно розглядали мішені, стенди для занять з вогневої підготовки.
Юним гостям розповіли, як і для чого здійснюється дактилоскопіювання (вилучення відбитків пальців у підозрюваних осіб). У дітей це викликало великий інтерес.
У приміщенні «зеленої кімнати», Олександр Олександрович говорив з дітьми про важливість здорового способу життя, особливо в юному віці.
У завершенні заходу діти та вчителі були запрошені до актової зали, де дітям розповіли про принципи роботи міліції, провели профілактичну бесіду про правила особистої безпеки. У школярів було багато запитань до капітана міліції, на які Олександр Вишневський із задоволенням відповідав. Юним громадянам були роз'яснені їх права і обов'язки, кримінальну і адміністративну відповідальність неповнолітніх за скоєння різного роду правопорушень.
Дев'ятикласники отримали масу позитивних вражень від екскурсії. Це знайомство надовго залишиться в дитячій пам'яті - крім нових вражень школярі засвоїли цікаву та корисну інформацію, яка може їм знадобитися в повсякденному житті.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам