Розглядається законопроект про відміну податку на дохід

Розглядається законопроект про відміну податку на дохід, з осіб, що повторно продають рухоме майно у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда. Оскільки минула вартість даних об’єктів вища за реальну, власник, продавець транспорту, витрачає більше на придбання, ніж отримує від продажу. У такому випадку виручка від повторної продажі не може вважатися доходом. А тому стягнення та сплата податку на прибуток з коштів, що не є доходами, є несправедливим та економічно необґрунтованим.

111Слідуючи даному документу дана норма має стосуватись лише тих випадків, коли вартість транспортного засобу нижча від вартості, за якою його придбано.

Експерти пояснюють, що громадянин придбав авто, користувався ним деякий час, а тому об’єкт втратив свою конкуренто спроможність, отже отримати повну вартість, за яку було придбано транспорт - неможливо.

На даний час українці не сплачують до бюджету податок від продажу транспортного засобу лише у випадку разового продажу автомобіля на протязі одного звітного податкового року. Якщо було здійснено продаж двох і більше предметів рухомого майна – сплачується податок 5% від суми одержаної виручки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

Який шлях найкращий для України?

Вступ до НАТО та введення їх військ на територію України - 50%
Повернення статусу ядерної держави - 18.5%
Спробувати виграти інформаційну війну - 5.6%
Розпочати збройне протистояння з агресором - 5.6%
Підкоритися Росії та віддати Крим (далі Луганськ, Донецьк ...) - 9.3%
Тягнути час, та спробувати мирно вирішити конфлікт - 11.1%
Голосование для этого опроса закончилось
 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам