Російськомовних підручників першокласники цього року не потребують

Добре нашумівша ситуація з введенням регіональних мов поряд з державною українською розбурхала ціле море різносторонніх емоцій та додало немало проблем у сфері освіти в нашій державі, адже тепер кожен може вимагати від обраного навчального закладу початкових ступенів надати підручники на рідній для нього мові. І відмова не може бути прийнята, адже таке право захищене законом. Для Вінниччини регіональною може бути російська мова та є можливість навчатися саме за допомогою російськомовних підручників.

Для таких школярів повинні бути надані російськомовні книги та, відповідно, викладачі з російською мовою навчання. Очевидно, що якщо батьками буде виявлено бажання, щоб їхня дитина навчалася за російськомовною програмою освіти, вони повинні написати заяву з відповідним проханням, і якщо буде сформовано клас з таких школяриків, дане прохання буде задоволено. Тобто діти матимуть відповідні підручники, які буде надруковано на замовлення.

Щодо цієї ситуації в Вінниці, то в лави школяриків цього року додалося ще 15 тисяч першачків і, як не дивно, серед них не набралося б жодного класу з обраною російською мовою навчання. І навіть не зважаючи на те, що в місті є аж три російські школи, це №4, №6 та №25, і там би не змогли б укомплектувати хоча б один клас з російською мовою навчання.

Вінницькі націоналісти можуть гордитися своєю малою батьківщиною. Відсоток людей, які розмовляють російською та сприймають лише цю мову як рідну та підходящою для отримання освіти дійсно мізерний. Українську мову вінничани поважають та люблять. Будемо сподіватися, що україномовна Вінниця буде давати нам лише найкращий рівень освіти та випускати лише першокласних фахівців своєї справи.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам