Рейтинг найпопулярніших автомобілів

avtoАвтомобіль уже давно став не розкішшю, а засобом руху. І на сьогоднішній день гостро постає питання як перед затятими автолюбителями, так і новачками в цій справі, який автомобіль краще вибрати для себе, для сім ї. адже асортимент та номенклатура світових та вітчизняних виробників автомобілів просто переповнена най можливішими варіантами, але кожен автомобіль при цьому залишається особливим та доповнюватиме свого власника.
Пропоную підвести такий собі підсумок-рейтинг найбільш популярних моделей.
Згідно з результатами 2012 року модель Octavia очолює рейтинг продажів карів SKODA в Україні c підсумком 7893 шт. і частин 32,4% у своєму класі. Динаміка продажів моделі Octavia по зіставленню з 2011 роком склав +21,13%.
Строгий дизайн, вільний салон, незвичайне відповідність «вартість-властивість», а ще прекрасні ходові властивості і просторий спектр різновидів комплектацій і движків даної моделі припускають собою доказовий комплект доводів на користь вибору SKODA Octavia.
Клієнти оцінюють кар SKODA Octavia за найбільший ступінь збереження, міцності і зручності.
Одна з найпопулярніших і успішніших моделей KIA Motor, вельми затребувана на українському ринку, де ідеалом автомобіля є великий повнопровідник – KIA Sorento (КІА Соренто), пройшла рестайлінг. Спочатку автомобіль був розроблений з урахуванням інтересів і побажань любителів KIA у всьому світі і для досягнення KIA Motor лідируючих позицій в класі средньорозмірних SUV. Треба сказати, що з цим завданням Соренто успішно впоралася: на багатьох ринках (у тому числі і в Україні) вона є однією з моделей КІА, які самі продаються.
Автомобіль поєднує в собі якості справжнього рамного позашляховика з підвищеною прохідністю, в будь-яких дорожніх умовах залишаючи відчуття комфорту седана преміум – класу. Але час не стоїть на місці, конкуренція в класі зростає, і для Соренто прийшов час відповідати новим викликам.
Найпопулярніша модель Corolla японської компанії Toyota, випущена протягом більш ніж 40 років тиражем у 32 мільйони авто, змінює ім'я - відтепер модель буде називатися Auris. Офіційний старт продажів новинки в Європі намічений на 3 березня цього року.
Компанія Hyundai стала безперечним лідером по реалізації серед іноземних автовиробників в минулому році в Україні — було продано 20,6 тис. автомобілів.
Частка південнокорейської марки українського ринку склала 9,5%. Правда, це трохи менше, ніж у 2011 році, коли вона перевищувала 10,3%.
Як і в Росії, бестселером бренду стала модель Hyundai Accent (у Росії — Solaris), яку придбали без малого 7 000 покупців. Другу позицію зайняв седан Elantra з результатом 3,3 тис. одиниць. Замикає трійку кросовер Santa Fe — 2,4 тис. авто. До речі, модель лідирує у всьому сегменті середньорозмірних кросоверів.
Chevrolet Aveo - найпопулярніший компактний автомобіль в Україні у своєму класі.
Ця модель - глобальний бестселер серед всіх автомобілів Chevrolet в світі. А в Україні – це автомобіль, що незмінно користується постійним підвищеним попитом, який цього року посів почесне четверте місце за кількістю продажів серед всіх моделей, представлених на ринку. А якщо не враховувати країни-виробники з СНД, то Chevrolet Aveo, по суті, - найбільш продавана іномарка в Україні!
Модель Ford Focus стала найпоширенішою іномаркою в Україні серед машин віком до п'яти років. До таких виводів прийшли аналітики агентства "Автостат".
Всесвітньо відома баварська автомобільна компанія BMW випускає автомобілі, яким не страшний час. Так як всі моделі даного виробництва, чи то перша або п'ята серія, завжди знайдуть свого покупця. Причому купуючи автомобілі виробництва BMW, які були випущені ще десять і п'ятнадцять років тому, автомобільні любителі можуть бути впевнені на всі сто відсотків, що таке авто прослужити ще як мінімум десять років. Одним з таких автомобілів даного виробництва є модель BMW 318i, яка відноситься до третьої серії баварського виробництва. За словами керівництва компанії, дана модель була найбільш популярною і затребуваною, серед всіх автомобілів третьої серії.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам