Рейтинг найбагатших жінок світу

jinkaForbes опублікував рейтинг найбагатших жінок планети. vinplace.net представляє Вашій увазі шорт-лист списку, в який включив трійку лідерів жінок-мільярдерів.
1. Ліліан Бетанкур
90-річна екс-глава фірми L'Oreal із станом в $ 30 млрд. посідає перше місце в рейтингу. Мільярдер і її сім'я володіють більше ніж 30% акцій бренду L'Oreal. З юридичної точки зору пані Ліліан Бетанкур є єдиною законною спадкоємицею косметичної марки (з 1957 року). Проте кілька років тому суд визнав її як «проявляючою ознаки слабоумства», в результаті чого кермо влади було передане до єдиної дочки Бетанкур - Франсуазе. Сьогодні директором гіганта на ринку краси є пан Жан-Віктор Мейєр.
2. Крісті Уолтон і сім'я
Мільярдер Крісті Уолтон - на другому рядку хіт-параду з капіталом в $ 28,2 млрд. Власниця мережі супермаркетів Wal-Mart, 58-річна бізнес-леді стала найбагатшою жінкою світу після сумних подій - вона успадкувала статок і бізнес після трагічної загибелі свого чоловіка Джона Уолтона. Експерти Forbes зазначають, що в 2013 році вона отримала від своєї компанії дивідендів на суму, що перевищує $ 430 млн.
3. Айріс Фонтбона і сім'я
70-річна мільярдер Айріс Фонтбона ($ 17,4 млрд.) - на третьому місці рейтингу. Вона, так само як і Крісті, успадкувала бізнес після смерті чоловіка в 2005 році. Пані Фонтбона і троє її синів сьогодні володіють найбільшим у світі родовищем міді, контрольним пакетом акцій фірми Quinenco, акціями в Банку Чилі. Також родина бізнесменів інвестує кошти в компанії, що працюють у сфері енергетики, транспорту і портових послуг, курортного бізнесу. У грудні 2011 року бізнес-вумен пожертвувала $ 3 млн. на допомогу чилійцям з обмеженими можливостями.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам