Рейдери Кіпіш та Грібов вже втягли двох реєстраторів до криміналу. На черзі ще двоє

2013-12-0606-gribov kipishКонфлікт навколо компанії Nemiroff, розв’язаний частиною її акціонерів – братами Кіпішами та Яковом Грібовим, майже три роки дестабілізує економічну ситуацію у місті Немирові та всій Вінницькій області. Тиснучи на своїх партнерів по бізнесу Nemiroff – сім’ю Глусь, вони йдуть на все, аби незаконно призначити «своїх директорів» на українські підприємства ДП «УГК «Nemiroff» і ДП «Алко Інвест Україна», аби зупинити їх роботу та замінити виробництво в Україні імпортованою з Росії невдалою копією Nemiroff, незважаючи на те, що це призведе до втрати тисяч робочих місць, а бюджет країни щомісяця буде втрачати близько 80 млн грн..

Протягом цих трьох років тривають судові процеси, а брати Кіпіш і Грібов особисто або через своїх довірених осіб чинять або неймовірний тиск на державних реєстраторів в м. Немирів, або схиляють їх до корупційних дій, змушуючи незаконно призначити «своїх» директорів.

Так, 4 листопада 2011 року держреєстратор Немирівської РДА Починок В.М. зареєстрував в реєстрі нині діючого керівника ДП «Алко Інвест Україна» Назаренко О. М., виключивши з реєстру протиправно призначеного раніше директора «від Грібова» Ширшову Н.О., яка вже багато років працює бухгалтером у Грібова. Таким чином, Починок В.М. виконав рішення Вінницького окружного адміністративного суду.

Але вже через тиждень, виконуючи замовлення рейдерів Кіпіша і Грібова, Починок скасовує внесення до реєстру Назаренко, начебто як помилкове. І без жодних на те правових підстав «робить» директором ту ж знову Ширшову. По факту здійснення цього «замовного призначення» було проведено розслідування. Дії В.М. Починка були визнані протиправними, а його самого звільнено з посади державного реєстратора за корупцію і хабарництво.

Новопризначений державний реєстратор Немирівської РДА Марухно В.П. 27 грудня 2011 року відновлює на посаді директора Назаренко О.М., зробивши відповідний запис в реєстрі. Та під тиском на нього самого та членів його сім'ї з боку Грібова та Кіпіша, які всіляко намагались з ним «домовитись», невдовзі звільняється з займаної посади.

7 липня 2011 року інший державний реєстратор Немирівського району Андрійченко О.С. незаконно зареєстрував зміни до Статуту ДП «УГК «Nemiroff», що були потрібні Грібову з Кіпішем для зупинки роботи підприємства Nemiroff. При цьому він порушив вимоги службових інструкцій, законів, і не виконав рішення суду про заборону зміни Статуту. Що саме змусило його здійснити правопорушення – погрози чи добрячий хабар – він так і не зізнався. Пізніше за цей злочин Андрійченко був притягнутий до кримінальної відповідальності та засуджений.

Після цих подій робота інших наступних державних реєстраторів проходила під постійним тиском та залякуванням зі сторони Грібова і Кіпіша, що не давало можливості їм виконувати свої посадові обов’язки у повному обсязі, відповідно до законодавства.

А події минулого тижня інакше як «безпрєдєлом» назвати важко. Намагаючись будь-якою ціною протягнути «своїх» директорів на керівні посади заводу з метою виведення активів, Грібов з Кіпішем перетнули межі не лише закону, а й моральності, етики, людяності в кінці-кінців.

Нагадаємо, вранці 4 березня 2014 року зранку, коли державний реєстратор Чухно О.П., прийшов на роботу в реєстраційну службу Немирівського району (м. Немирів, провулок Некрасова, 6), його затримали невідомі особи та силою утримували в кабінеті начальника Немирівського районного управління юстиції Коваленка С.Б. Потім туди прийшли неодноразово засуджений екс-мер Немирова Віктор Качур разом з Анатолієм Кіпішем та молодиками характерної зовнішності в спортивному одязі. Вони погрожували фізичною розправою, змушували Чухно здійснити незаконні реєстраційні дії або написати заяву про звільнення з посади за власним бажанням. Після відмови його повалили на підлогу по команді Кіпіша та Качура, відібрали телефони та особисті речі, порвали куртку та тягали по підлозі кабінету, погрожуючи його життю і життю дружини та сина.

Десь через півгодини знущань держреєстратора Чухно притиснули до вікна, завели туди зо 20 проплаченних людей та відзняли на камеру їх «акцію протесту», аби прикрити свій злочин міфічними вимогами громадян. До речі, жодна ніхто з тих людей справ у реєстраційній службі, як потім стало відомо, не мали.

Спроби Чухно залишити кабінет нічого, окрім додаткових знущань не дали: його насильно утримували в приміщенні, тримали в лежачому положенні на підлозі, наступивши чоботом на обличчя. Лікарів швидкої, що приїхали на виклик, до постраждалого не пустили. За весь день реєстратору не дали навіть краплі води, не кажучи про щось інше. За вказівкою Кіпіша близько 16.40 молодики спортивної зовнішності відпустили держреєстратора, пригрозивши розправою, якщо їх протизаконні вимоги не будуть задоволені.

Всі ці події відбувались в той час, як в сусідньому кабінеті під контролем А.Кіпіша і В.Качура інший державний реєстратор Оксана Володимирівна Баленко з Тульчина, намагалась незаконно змінити директорів ДП «УГК «Nemiroff» та ДП «Алко Інвест Україна». Досі не відомо, на яких підставах вона мала доступ до реєстру іншого району. Це ще один привід для розслідування коррупційних дій держслужбовців. Однак вона ризикнула повторити досвід Починка і Андрійченка. Вона спокійно пообідала у місцевому ресторані у компанії Кіпіша і Качура, тоді як катували її колегу в заблокованному кабінеті. Наступного дня, щоб уникнути відповідальності, терміново «пішла на лікарняний».

5 березня 2014 року держреєстратор Чухно О.П. спробував знову вийти на роботу, однак там на нього чекали ті ж молодики, які катували його днем раніше. Таким чином, робота державного реєстратору Немирівського району навмисно блокувалась, щоб створити підстави для призначення іншого державного реєстратора, що буде тимчасово виконувати його обов’язки і, нехтуючи законами, таки призначить «кишенькових директорів» Кіпіша і Грібова.

Варто відзначити, що намагаючись надати цим діям хоч краплю законності, Кіпіш стверджує, що він намагається «налагодити» роботу державного реєстратора заради задоволення потреб усіх громадян. Проте весь минулий тиждень нічого, окрім спроб незаконно вписати у реєстр директорів Кіпіша, тимчасові реєстратори не зробили. Та й не намагались.

Після невдалої провокації із залученням проплаченихи "мітингувальників" у Немирові, Кіпіш та Качур зі своєю «командою» вирушили до Вінниці до голови ОДА А.Д. Олійника. Після цієї акції до адмінісрації було викликано керівника обласного управління юстиції Л.П. Льовкіна, а вже 7 березня 2014 Кіпіш і Грібов привезли у Немирів чергового тимчасово виконуючого обов’язки – Мельник Ірину Анатоліївну, державного реєстратора з Вінниці. Немирівського регістратора О.П. Чухно було відсторонено від виконання обов'язків через те, що Кіпіш з «тітушками» не допускав його на робоче місце. Напевне, вона теж погодилась проігнорувати вимоги закону і з її допомогою рейдери розраховують таки досягти своєї мети. Мабуть, тому й погодились брати Кіпіш на громадських засадах виконати роль водіїв чиновниці. Адже для неї питань стоїть не інакше як «або пан або пропав».

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам