Реально-віртуальна прогулянка Вінницею

jjjjjjВіртуальну прогулянку вулицями Вінниці можна здійснити за допомогою сервісу Яндекс.Карти. Зроблені в кінці травня 2012 панорами Вінниці тільки зараз стали доступними. Відтепер будь-хто, сидячи вдома за комп’ютером може прогулятися вулицями, оцінити красу архітектури та природу Вінниці. Можливо, комусь удасться навіть знайти себе на одній із фотографій.

Панорами знамалися за допомогою пристрою з чотирма дзеркальними камерами з ширококутними об’єктивами. Знімання проводилося і з машини, і з велосипеда, і пішохідно.

Зйомки проводились через певну кількість метрів, залежно від місцевості. Машина рухалася зі швидкістю 20-60 км/год. Через кожні 20-50 метрів чотири камери одночасно робили знімки. Завдяки цьому усі вулиці можна буде оглянути із чотирьох сторін.

Вузеньки вулички та історичний центр міста фотографували через 20-30 метрів. Вулиці, на яких немає пам’яток – через 50 метрів.

Там, де автомобіль не міг проїхати, використовували знімальний велосипед. З його допомогою робилися панорами парків, набережних та пішохідних вулиць. Пішохідні зйомки панорам виконував панорамний фотограф, який вручну переносив камеру на штативі та робив фото.

Сервіс Яндекс.Карти став провідним. Його конкуренти відстають. Наприклад, «Google Street View» показує панорами лдише 5 міст. Ці панорами були відзняті перед “Євро 2012”. Це Київ, Донецьк, Одеса, Львів та Харків.

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам