Реальний бізнес без сплати податків

internetСоціальні мережі стали дуже популярними, ними користуються левова частка усього населення Землі. Цим користуються, здійснюючи там торгівлю. Не відстають і українці: з кожним роком інтернет як середовище торгівлі популяризується. Тут можна продавати все - від звичайних авторучок, до літаків. Все що вам необхідно було - це мати свій сайт чи ж просто розміщувати оголошення на рекламних майданчиках. Бурхливий розвиток соціальних мереж дозволило не тільки спілкуватися знайомим один з одним, але і пропонувати різні товари, для цього тут можна розмістити статтю з оголошенням, або ж створити окрему групу, де і пропонувати свій товар.
Однак , щодо сторони податкового законодавства - чи потрібно вам оформлятися в якості підприємця, для того щоб займатися в соціальних мережах продажем товарів? Багатьох це питання цікавить і ми постараємося на нього відповісти. Закон України нам говорить про те, що всі доходи, одержувані громадянами, обов'язково підлягають оподаткуванню. Винятки становлять ті, хто звільнений від податків або ж мають спеціальний пільговий режим. Якщо дивитися глобально, то соціальні мережі є лише особливим механізмом, завдяки якому ви знаходите і залучаєте покупців, приклад тому може бути дизайн студія Рів'єра Груп. Всі доходи, які ви отримуєте від продажу - цілком реальні і форма оплати зазвичай є або готівковій або безготівковій, а згідно із законом - такі доходи в обов'язковому порядку повинні бути зареєстровані і з них обов'язково необхідно сплатити податок.
Розмір цього податку в основному залежить від форми діяльності підприємця, а також від самого виду оподаткування. Якщо ви є платником так званого єдиного податку, то у вас повинна бути своя ставка. У тому випадку якщо ви суб'єкт підприємницької діяльності, який працює на загальних підставах - оплачуєте за своєю ставкою.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам