Реакція канадців на наших асфальтоукладчиків

Мабуть, кожен другий вінничанин бачив відео, як вінницькі комунальники вкладують в калюжі «канадську» суміш. Розмови про це відео активноproval ширяться вінницьким світовим павутинням.
Президент компанії Cantat Associates, яка виробляє «канадську» суміш, теж бачив це відео. І його коментарі пішли не на користь на користь вінницьких комунальників.
Ролик в You Tube про дорожні роботи у Вінниці набрав чималу кількість переглядів. Свою думку стосовно цього виразив і канадець Олександр Зевін - президент канадської компанії Cantat Associates, яка і виготовляє концентрат для виготовлення холодного асфальту. Відповідь перекладена на українську мову:
- Суміш «Perma Patch» укладається тільки в холодному стані і ні в якому разі не змішується з гарячим асфальтом, - каже Олександр Зевін. - Холодний асфальт можна укладати у ямки з водою, але перед цим треба тільки з ямок прибрати рухомі частини зруйнованого асфальту. Суміш видавлює воду з ямки і при полімеризації відбувається схоплювання холодного асфальту з основою і краями ямки.
Також відео прокоментував менеджер з продажів канадської компанії Cantat Associates Денні Голник.
- Як ми бачимо на відео, з асфальту, який вкладали вінницькі ремонтники, спостерігаються випаровування. З суміші холодного асфальту «Perma Patch» пара йти не може, так як суміш по температурі близька до температури навколишнього середовища, бо зберігається в основному на складах. Асфальт, який використовували вінницькі дорожні служби - це найбільш поширена гаряча асфальтова суміш, яка не має нічого спільного з нашим холодним асфальтом.
Вінницькі чиновники в своє виправдання кажуть, що вони експериментували з холодним асфальтом, із-за чого і йшла ця пара.
- Ми проводили експерименти з холодним асфальтом, але дещо змінили технологію, - каже начальник департаменту господарства та благоустрою Вінницької міської ради Ігор Корольчук. - Під час приготування асфальту щебінь підігрівається до потрібної температури – 60-75 градусів, із-за чого потім і йшла пара. А вкладати асфальт у воду – це є лише експериментом.
Що стосується «канадського» асфальту McAsphalt Perma-Patch, то це всепогодна асфальтобетонна суміш, яка може використовуватися при температурі навколишнього середовища від +49 до -30°С і несприятливих погодних умовах (дощ, сніг, підвищена вологість).

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам