Радіо-позитив, щоб життя не було сірим!

radioКожен день Галини Олексіївни починається із приймача. Жителька села Романів Хутір телевізор бачить набагато рідше. Найкраще для неї – позивні місцевого іллінецького радіо.
«Я його слухаю обов’язково, тому що там всі новини, які відбуваються в районі. У нас в селі всі дуже люблять районне радіо», - каже жінка.
Місцеві новини для 25 тисяч слухачів готує Руслана Момот. Керівник, продюсер, диктор, головний редактор, журналіст - в одній особі. Її чують що будень о пів на сьому ранку. Ці 15 хвилин для Руслани - можливість зробити життя людей у глибинці бодай трохи яскравішим.
«На фоні нашої сірої буденщини в мене є особисте бажання людям сказати, що не так воно все сіро. Якщо ми будемо добріші, якщо ми будемо співчувати один одному, якщо ми подивимось на цей сірий день зовсім по-іншому, то й нам день цей буде іншим», - каже Руслана.
Її програми – про особливих людей району, про роботу місцевої влади, про свята і про погоду. Надзвичайно популярна програма «Вітаємо піснею». Тут можна замовити поздоровлення найдорожчим людям. Таке задоволення коштуватиме приблизно 50 гривень.
Колектив радіо – 3 людини. Працюють у записі на старенькій апаратурі. Свої тексти Руслана пише від руки, згодом начитує на диктофон. Журналіст каже: її аудиторія – це справжня українська глибинка. Вона мешкає серед тих, хто її слухає. І тому знає про всі проблеми своїх слухачів і вміє донести потрібну інформацію.
Іллінецьке радіо чути аж до Київщини. Його рейтинги – це його слухачі. І кращим результатом своєї роботи Руслана Момот вважає, коли їй телефонують і кажуть: «Дмитрівно, дякуємо тобі».
У столичних журналістів є все: швидкісний Wi-Fi, професійна техніка, можемо вийти у прямий ефір з будь-якої точки земної кулі. У наших колег в провінції все набагато скромніше. Але їхня простота - конкурентна перевага.
Щоб дізнатися, що хоче бачити глядач, нам потрібні спеціальні дослідження. А в містечках та селах достатньо вийти в магазин, чи спитати в сусіда, як справи. Його відповідь і буде темою наступного репортажу.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам