Прокуратурою виявлено факт підробки документів для отримання земельної ділянки

173В ході перевірки діяльності ПП «Дельта-Аруст» працівниками прокуратури м. Вінниця було встановлено факти зловживання службовим становищем керівництва підприємства та підроблення документації.

Як стало відомо під час перевірки, за підробленими документами вінницькому підприємству «Дельта-Аруст» вдалося незаконно отримати земельну ділянку в центрі Вінниці площею 0,22 га для подальшого будівництва комерційного приміщення.

На ділянці, яку було вилучено з постійного користування обласної клінічної лікарні Вінницької області, за наказом керівництва підприємства було знищено 29 дерев. За підрахунками спеціалістів збиток, нанесений державі неправомірними діями підприємства, становить біля 96,5 тис гривень.

За фактом виявлених правопорушень Вінницький міський відділ УМВС України у Вінницькій області розпочав досудове розслідування, про що внесені данні до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам