Прогнози КабМіну щодо економічної ситуації в Україні

uryad2Згідно з прогнозами Кабміну, у 2013 році долар буде коштувати 8,4 грн, а у 2014-2015 - 8,5 грн. Саме такі цифри були закладені у проспект емісії держоблігацій.


Згідно з цим документом, державний бюджет на 2013 рік побудований на прогнозі зростання ВВП на 3,4%, інфляції 4,8% і бюджетного дефіциту 3,2% ВВП.

Крім цього, в проспекті зазначається, що держбюджет 2013 року передбачає запровадження нової програми на суму 30 млрд грн, згідно з якою банки країни будуть надавати позики для реалізації невеликих проектів (до 10 млн грн кожен). Погашення кредитів буде гарантоване Міністерством фінансів. Йдеться про реалізацію проектів у сфері енергоефективності, енергозбереження, імпортозаміщення, підтримки національних виробників і соціальних програм.

Нагадаємо, за підсумками січня поточного року українці придбали готівкової валюти на 209 млн доларів, що на 2,9% менше, ніж у грудні і є одним із найнижчих показників попиту за останні 12 місяців.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам