Професія «соціальний інспектор» звучить гордо!

inspectorКоли останній раз ви задумувались про свій обов’язок допомагати ближньому? Мова зараз не про родичів та знайомих, а  чужих людей, з якими вас ще не зводила доля. Не потрібно також путати цю допомогу з кількома копійками, які ви кинули черговому бомжу на перехресті. Мова про соціальну службу, яка сьогодні дуже потребує «робочих рук», адже зараз на одного соціального працівника у Вінниці припадає 3000 осіб.

Ця робота з людьми, яким потрібна допомога у плані  сім'ї , допомога інвалідам та пенсіонерам, які нажаль, не можуть самі для себе забезпечити достатнього догляду. Потрібно не лише допомагати, а й зуміти своєчасно виявити певні проблеми, аби відвернути негативні наслідки, або, хоча б, зменшити їх.

Професію фахівця з соціальної роботи освоїли 380 мешканців Вінниччини. Всі вони офіційно працевлаштовані в обласному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. У місті на одного соцпрацівника припадає 3000 осіб, а в сільській місцевості доводиться працювати з 1500 осіб.

Підготовка таких працівників відбувається на місці і, відповідно, місця роботи створюються за місцем роботи. Перед початком роботи кожен працівник проходить 40 годинну програму навчання з соціальної роботи та співпрацюють з дільничними інспекторами. Для когось вони – остання надія в подоланні життєвих трудностей, для когось -  людина яка просто вислухає та допоможе, але, найголовніше, що вони зберігають віру в себе та любов до життя.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам