Продавала наркотики, щоб погасити кредит

amfetamiin

Оперативники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків затримали на вулиці Некрасова в місті Вінниця 28-річну місцеву жительку. За наявною інформацією, жінка займалася збутом амфетаміну.

При собі вона мала 16 паперових згортків з білим порошком. За висновком експертів, вилучена речовина є особливо небезпечним синтетичним наркотиком психотропної дії вагою близько 20 грамів.

Затримана пояснила, що мала заборгованість, тому сподівалася заробити на продажі наркотиків та швидше розрахуватися з кредитором. Правоохоронці з'ясовують канали надходження синтетичного наркотику і можливих спільників заповзятливої дами. За фактом незаконного зберігання наркотичних засобів відкрито кримінальне провадження. Таке кримінальний злочин карається ув'язненням строком до трьох років.

На чорному ринку один грам амфетаміну коштує від 120 до 140 гривень. Він відноситься до так званих клубних наркотиків та є популярним серед молоді. «Дискотечний кайф» зазвичай з часом перетворюється в страшну залежність від білої смерті, призводить до моральної та фізичної деградації.

Амфетамін викликає звикання і може призвести як до психічного виснаження, що часто проявляється у вигляді психозів, так і до фізичного, у вигляді слабкості, сильного схуднення, порушення роботи нирок, печінки, погіршення імунітету, зору.

Особлива небезпека амфетаміну - в його властивостях відключати підсвідомі захисні механізми організму, пригнічуючи почуття втоми, голоду, спраги, що в подальшому веде до порушення нормального функціонування організму.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам