ПриватБанк та клієнти, що знаходяться за кордоном.

privatbankПриватБанк почав дбати про своїх клієнтів, які знаходяться за кордоном.

Тепер власники карток даного банку можуть сплачувати за товари та послуги за межами України без комісій.

Прес – служба банку повідомила, що з початком 2013 року комісія за обмін валют при оплаті за послуги та товари пластиковою карткою ПриватБанку зніматися не буде. Такий режим розрахунку буде діяти для всіх видів карток і в будь – якій країні світу.

Керівник відділу обслуговування індивідуальних VIP – клієнтів Олексій Шабан повідомив: «Не дивлячись на те, що банк втрачає величезні доходи, ми робимо усе для того, щоб вам було комфортно користуватися нашим банком. Якщо ви подорожуєте і потрапили в Чехію чи будь – яку іншу країну, і хочете розплатитися в супермаркеті карткою нашого банку, то комісія за обмін гривні у національну валюту країни, у якій ви перебуваєте, сплачуватися не буде. Зазвичай комісія за конвертацію складає близько 3% вартості всіє покупки.»

За даними експертів за останній рік кількість електронних платежів за допомогою пластикових карток зросла у шість разів.

Крім того, ПриватБанк наголошує, що сплата клієнтом комісії за конвертацію(обмін) валюти - дуже розповсюджений вид додаткового заробітку будь – якого банку.

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам