Президентську стипендію за видатні досягнення в олімпійських видах сорту призначено!

18 січня для Вінницьких чемпіонів та їх тренерів сталася радісна подія. Президент України, Віктор Янукович підписав Указ «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів та тренерів України з олімпійських видів спорту.»

Президентську стипендію за видатні досягнення в олімпійських видах сорту призначено:

173Інні Осипенко-Радомській – у розмірі 12 тисяч гривень, срібна призерка ХХХ літніх Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное,.

Анні Письменській – у розмірі 5 тисяч гривень,власниця срібної медалі із синхронних стрибків у воду на чемпіонаті Європи 2012 року

Дмитру Радомському – у розмірі 12 тисяч гривень тренеру Осипенко-Радомської І.В.срібної призерки ХХХ літніх Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное.

Діані Кульбері – у розмірі 5 тисяч гривень тренеру Письменської А.С. срібної призерки чемпіонату Європи 2012 року із синхронних стрибків у воду.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам