Представники найкрасивішого виду спотрту знову у Вінниці

12 лютого в облдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з проведення в Віннakrobatицькій області ХХII Міжнародного турніру з акробатики та стрибків у воду «Зірки над Бугом - 2013».
Відкриваючи нараду заступник голови облдержадміністрації Григорій Дерун наголосив на важливості для області проведення міжнародного заходу такого рівня:
- Це Міжнародний захід у якому візьмуть участь представники спортивної спільноти 14 країн. На Вінничині турнір проходить з 1990 року, тому «Зірки над Бугом» - це вже бренд акробатики, і престиж нашої області, - зазначив Григорій Дерун.
27 лютого більш ніж 400 найсильніших акробатів з різних країн завітають до Вінниці. Загалом до обласного центру приїдуть спортсмени з 14 країн: Азербайджану, Бельгії, Білорусі, Великої Британії, Вірменії, Ізраїлю, а також з Казахстану, Молдови, Німеччини, Польщі, Португалії, Росії, Узбекистану, і, звісно ж, виступатимуть учасники з України.
Змагання проходитимуть у спортивному комплексі «Нокаут», а головним суддею заходу виступить наставник вінницький акробатів Леонід Голяк. До речі, цьогорічний турнір співпадає з святкуванням 65-річного ювілей української акробатики.
Урочисте відкриття турніру заплановане на 18.00 годину. 27 лютого в СК «Авангард», 28 лютого та 1 березня безпосередньо проходитимуть змагання, 2 березня відбудеться фінал з нагородженням переможців.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам