Працівники міліції у місті Тульчин вилучили у місцевого жителя обріз мисливської рушниці та гранату «Ф-1»

Центр зв’язків з громадськістю МВС України у Вінницькій області повідомив: «Працівники міліції у місті Тульчин вилучили у місцевого жителя обріз гладкоствольної мисливської рушниці та гранату «Ф-1»».

В ході проведення оперативно-профілактичних заходів в одній із кімнат житлового будинку, який належить 52-річному непрацюючому місцевому жителю, працівники Тульчинського райвідділу міліції знайшли та вилучили обріз гладкоствольної мисливської рушниці 1957 року випуску калібру 16 мм та гранату «Ф-1» без запалу.

f1Чоловік тривалий час займається полюванням та захоплюється зброєю. Він є власником мисливської рушниці, що є зареєстрованою і є відповідні документи. Про знайдені обріз рушниці та гранату власник вирішив не повідомляти правоохоронні органи, оскільки знайшов їх під час виконання будівельних робіт у будинку своїх батьків. Знахідку вирішив залишити собі.

Для встановлення походження вилучена зброя направлена на дослідження в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС.

У вчинку чоловіка правоохоронці вбачаються ознаки правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам