Пошуки зниклого в горах вінничанина не припиняються

elbrusПокоряючи Ельбрус через непередбачувану ситуацію безвісти зник вінничанин Ігор Чаплинський. Це сталося на висоті 4,5 тисячі метрів. Група, яка піднімалася по західному схилу, вкритому льодом. Тут і сталося непоправне, Ігор спіткнувся і втративши рівновагу зник з поля зору команди.

Він – людина, яка закохана в гори. Він вперто йшов до своєї мрії, долаючи перешкоди та підкорюючи вершину за вершиною. Це була його не перша спроба підкорити Ельбрус. Перший раз закінчився невдачею на висоті 4,4 тисячі метрів – перешкодою стали погодні умови, які не дали змоги продовжувати сходження. Друга ж спроба виявилася фатальною.

Він дуже серйозно та відповідально ставився до кожного нового походу. Це підтверджує навіть керівник групи вінницьких альпіністів Олексій Новак та всі члени групи, які цього разу були з Ігорем в одній команді. До того ж цьогорічний підйом був його ідеєю. Саме Ігор привів у команду колегу по роботі та його дружину.

У той злощасний день підніматися вирішило лиш четверо альпіністів, і нічого не пророкувало біди – і погода була сонячна, і видимість прекрасна. Ігор втратив рівновагу і почав з'їжджати. Йому вдалося зупинитися приблизно в 180 метрах від товаришів. Але коли решта альпіністів почали спускатися до нього, то втратили його з поля зору. У команди було лиш дві рації. Одна з них залишилася у подружжя, яке не піднімалося в той день з рештою.

Було повідомлено про подію та викликано допомогу. Допоки вертоліт прилетів, командою було обстежено місце, де міг заходитися Ігор, вся поверхня була вкрита тріщинами, і Ігор міг впасти в одну з них.

Пошуки Ігоря продовжуватимуться до першого снігу, тобто десь до грудня.

Сподіватимемося, що доля буде прихильною до альпініста Ігоря Чаплинського, адже дома на нього чекає любляча сім'я, яка кожної хвилини молиться про його повернення.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам