Політики за безробіття

Система прогнозування праці в Україні не працює, що спричинило безробіття для великої кількості освічених студентів.

20 грудня у Києві відбулася прес-конференція «Прогнозування ринку праці для ефективного працевлаштування молодих фахівців», на якій заявили про проблему працевлаштування молоді.

Дане обговорення відбулося за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», яке організував ГО «Фонд суспільної безпеки» та дослідницька компанія «GPGroup».

Директор ГО «Фонду суспільної безпеки» відмітив, що на сьогоднішній день відсутній взаємозв’язок між роботодавцями та навчальними закладами. Навчальні заклади не проінформовані скільки потрібно на даний час в Україні висококваліфікованих працівників.

Сьогодні в Україні безліч приватних підприємців, які не інформують державу про потребу у спеціалістах, що дуже ускладнює роботу служби, що займається прогнозуванням професійної підготовки кадрів.

Також, фахівці зазначають, що керівництво країни також не зацікавлені у правдивих прогнозах, оскільки їм потрібні прогнози, що будуть підтримувати їхню позицію.

Представник компанії «GPGroup» Олексій Зволінський підкреслив, те що система прогнозування повинна бути незалежною від політики та бути ефективним інструментом для управління ринком праці в Україні.

 

politica

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам