Поєднання краси та стилю. Вінницькі дні моди

modaЗ 8 по 14 квітня у Вінниці проходитиме фестиваль моди «Вінницькі дні моди – весна-літо 2013». Та відбудеться цього разу з суттєвими нововведеннями. Першим і головним оновленням стало місце показів. Відбуватиметься усе на третьому поверсі торгово-розважального центру «Sky Park» (колишній «Магіцентр»). Дійство тепер проводитиметься протягом тижня. А от кількість дизайнерів, що показуватимуть свої роботи, зменшилась втричі. Організатори традиційного фестивалю моди вирішили підняти планку заходу. В цьому році журналістам потрапити на покази буде не так просто.
Подіум також зазнав змін – він буде меншим. Як кажуть організатори, це роблять, щоб покази перетворити на шоу. Подивитись показ, так би мовити, біля подіуму, зможуть 240 чоловік. Усім іншим транслюватимуть усе в режимі он-лайн.
Організатор фестивалю Наталія Фурманова розповіла:
- Будуть посилені заходи по відношенню до журналістів. У нас працюватимуть професіональні охоронці, які пропускатимуть на захід лише акредитованих журналістів з бейджами і фотографіями на них. В минулому році ми постійно натикались на непорозуміння з боку журналістів, хтось плутав прізвища, хтось неправильно писав слова, що пояснюють певні терміни. Через це в бік організаторів від дизайнерів лунали докори. Тому усі тексти перед друком будуть узгоджуватись з нашим адміністратором по пресі. Не сприймайте, це як спробу цензури – це просто захід що допоможе знайти порозуміння. Акредитуватись журналістам можна буде з 18 березня по 2 квітня.
Свої весняно-літні колекції зможуть представити семеро дизайнерів. Світлана Теренчук представить колекцію «Аромат», у якій поєднаються різні кольори та фактури тканин. За словами дизайнера, моделями у неї стануть учасники команди КВН «Вінницькі Перці». Олег Кириленко спільно із Дар’єю Фурман представлять колекцію «Special for you», у якій буде близько 40 «луків» літнього вбрання із натуральних тканин та біжутерія ручної роботи. Також свої нові моделі у східному стилі представлять Олександр Очеретний, а студія «DESS» обіцяє глядачам свято кольору та інтригу. Також нові весняно-літні колекції представить дизайнер Людмила Квєтна та два вінницьких магазини.
Вхід на фешн-покази – лише за запрошеннями від дизайнерів. Директор модельного агентства «Клодель Моделс» та організатор фестивалю Наталія Фурманова розповідає, що запрошення можна буде також отримати і на "рецепшені" торгового закладу.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам