Подробиці і знахідки походу вінничан до «палацу» Калетника

Садибу нардепа Григорія Калетника в лісовомуkaletnik масиві жителі Калинівки та приміського села Павлівки давно порівнювали з президентським «Межигір'ям ». Коли вся Україна побачила розкіш особняка Віктора Януковича під Києво , жителі Калинівського району попрямували «в гості» до парламентарія з вимогою повернути селянам землю. Переговори закінчилися компромісом - земельне питання буде першим на порядку денному сесії місцевої сільради, яку запланували на 1 березня. Днем 23 лютого колона, яка налічує близько півтори тисячі осіб і ведена місцевими активістами « УДАРу» , «Батьківщини» та «Свободи» , попрямувала до садиби, яку люди вважають власністю Г. Калетника.
Вона розташовується в 1,5 кілометрах від Павлівки. За словами депутата Калинівського райради Катерини Хохоляк, ділянка в 14 гектарів ще в 2007 -му був викуплена за 450 тисяч гривень. На ці гроші у Павлівці заасфальтували дорогу до школи. Крім цього, власник садиби використовує понад 10 гектарів сільської землі, яку обгородив високим парканом.
«Раніше цю землю використовували як пасовище , і на двох величезних ставках місцеві жителі купалися і ловили рибу. Тепер туди вхід заборонений. За територією садиби стежать шестеро охоронців і дві вівчарки. Як не дивно, але на цей раз ворота не були закриті, і нашу колону пустили. Наміри у нас були тільки мирні - хотіли поговорити з Григорієм Миколайовичем » , - розповідає Катерина Семенівна.
Незважаючи на мирну акцію, люди все-таки примудрилися прикрасити кілька будівель українськими прапорами та листівками , а також проникнути в будиночок охорони. За словами жителя Павлівки Віталія, люди помітили, що буквально перед їх приходом там спалювали папір. Жар ще зберігся. Також вони знайшли два сейфи, один з яких був відкритий.
 «У ньому ми виявили різні документи , у тому числі кримінальні справи. Серед нас немає юристів, тому папки з паперами наші активісти відразу ж взяли під охорону і передали Самообороні вінницького Майдану»,- пояснює чоловік . 
Крім цього, в руках представників місцевих парторганізацій нібито виявилися держзнаки ВР на авто, які, судячи з їх станом, побували в ДТП. Опинившись вперше в місцевому «Межигір'ї» , люди гуляли по території, як по парку. Кажуть, що побачили вертолітний майданчик, алеї, підсобні будівлі з коровами, козами, вівцями і курми. Але в головну садибу - двоповерховий будинок з мансардою - місцеві жителі не пішли. Після візиту народних мас охоронці зв'язалися з Григорієм Калетником і він обіцяв приїхати , щоб зустрітися з людьми. З Києва він прибув до 17 години, коли на території залишалося не більше 150 «гостей ». Близько години парламентарій розмовляв з людьми, кільох людей навіть відвів до себе в будинок. Мабут , показати , що там ніхто не ховається. Через п'ять хвилин голова сільради та кілька супроводжуючих повернулися «ні з чим».
«Від Калетника вимагали віддати сільські землі. Діалог не клеївся. Але під «тиском» він погодився на те , що 1 березня в клубі при людях проведемо сесію сільради і вирішимо « спірні » питання » , - уточнює місцевий житель.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам