Подарунок для Вінниці від Кабінету Міністрів України

Нещодавно у власність міста було повернуто приміщення яке раніш слугувало міською думою за адресою Соборна, 67. До того воно знаходилося у власності області. Реакція на таке рішення була дуже позитивна, адже це сприйняли як символічний подарунок для Вінниці та вінничан до Дня Міста. Дійсно приємний подарунок, споруджений ще у 1911 році.

dom1041291Дана будівля є дуже дорогою для міста, адже її архітектор – Григорій Артинов є першим архітектором Вінниці в цілому. Тому бажання знову, як і раніше, проводити тут засідання міської ради є цілком зрозумілим  та правильним. Але це поки що лише бажання.

Конкретні плани щодо будівлі будуть вирішенні пізніше, адже в першу чергу доводиться зважати на обмежені ресурси бюджету. 

Будівля є значимою для міста, адже в її стінах ще сто років тому приймалися знакові рішення долі Вінниці. Тому міська влада прагнула відновити історичну справедливість та повернути споруду у власність міста.

До того ж даний подарунок влади – повернення будівлі під владу міста прекрасно вписується в тематику, яку обрали для святкування Дня Міста.

В майбутньому планується також від реставрувати знамениту Білу Залу де на засідання збиратимуться депутати Вінницької міської ради. Так відновиться стара традиція вирішувати долю розвитку Вінниці саме в цій залі. Раніше в будні дні тут проводилися засідання, а у вихідні, з дозволу мера, проводили міські бали… Можливо і цю традицію буде повернено…

Теперішній же стан будівлі дійсно плачевний. Обшарпані стіни, пошарпана підлога та стеля лише наводять жах та смуток. Капітальний ремонт тут потрібен якомога скоріше.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам