Плануєте поїздку у передноворічні дні? Поспішайте придбати квитки

149Вчора в касах Укрзалізниці розпочато продаж витків на потяги у передноворічні дні. Ще до того, як було відкрито каси, біля них сформувалися чималенькі черги. З ранку можна було придбати залізничні квитки на 28 грудня.

Як запевняють «навчені» студенти, про квитки на потяги у передноворічні дні необхідно подбати заздалегідь, інакше існує велика вірогідність не попасти на свята додому. Залізничні квитки на останні дні грудня розкуповуються з неймовірною швидкістю. Вчора вдень білетів на купейні місця у більшості вінницьких залізничних касах вже не було.

Як коментують робітники Укрзалізниці, першими розкуповуються квитки на рейси у найпопулярніших напрямках. Скоріше за все, найближчим часом в касах залізничних вокзалів будуть продавати квитки на додаткові потяги, що будуть ходити у передноворічні дні.

Нагадаємо, що з перших днів наступного року вінничани зможуть придбати залізничні квитки вже за новими правилами. З 1 січня придбати квиток на потяг можна буде лише за наявності паспорта пасажира.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам