Пасажирські перевезення вінничан здійснюються з низкою порушень

Прокуратурою Вінницької області виявлено низку грубих порушеньpasajir perevesenia щодо додержання посадовими особами Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА вимог законодавства про автомобільний транспорт.
Про це повідомив начальник відділу прокуратури області Андрій Гулько.
Зокрема він сказав: "Посадовцями держустанови не затверджено умов конкурсів з перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах. У результаті цього не виконуються державні соціальні нормативи у сфері транспортного обслуговування населення та нехтуються права осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Також установлено, що до участі в конкурсах допускалися перевізники, які не мали достатньої кількості автобусів, чи передбачали використовувати на маршрутах транспортні засоби, що заборонені законодавством, для виконання регулярних перевезень. А 7 перевізників, які уклали минулого року 11 договорів, взагалі не виїжджали у рейси. Встановлено і випадки, коли до керування автобусами допускалися особи, з якими не оформлено трудових відносин."
Такий стан свідчить про відсутність належного дієвого контролю у вказаній сфері. Тому, з метою усунення порушень закону, причин та умов, що їм сприяють, прокуратурою області керівництву Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА внесено подання, яке на даний час перебуває на розгляді керівництва установи.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам