ОРИГІНАЛЬНИЙ NEMIROFF ПОВЕРНЕТЬСЯ НА ПОЛИЦІ РОСІЙСЬКИХ МАГАЗИНІВ

femida11 118 грудня 2013 року Дев'ятий арбітражний апеляційний суд відхилив апеляційні скарги представників об'єднаних міноритарних акціонерів компанії Nemiroff Якова Грібова (20% акцій) і Анатолія Кіпіша (17,48%).

Суд залишив без змін рішення Арбітражного суду м. Москви від 6 серпня 2013 р., яке визнало недійсним рішення позачергових загальних зборів учасників ТОВ «Торговий дім Нємірофф» від 20.06.2011 р., на підставі яких Я.Грібов і А.Кіпіш призначили генеральним директором юриста Володимира Желєзова замість Григорія Савінова.

Рішенням Дев'ятого арбітражного апеляційного суду від 18 грудня 2013 року Григорія Савінова поновлено на посаді й визнано єдиним легітимним генеральним директором ТОВ «Торговий дім Нємірофф» (РФ). На основі цього рішення угоди, підписані після усунення з посади Г.Савінова, можуть бути визнані неправомірними.

Нагадуємо, що незаконне усунення з посади Григорія Савінова об'єднаними міноритаріями Nemiroff отримало належну правову оцінку на Кіпрі задовго до рішення Дев'ятого арбітражного апеляційного суду. 24 жовтня 2011 року суд м.Нікосія зобов'язав відновити Г.Савінова на посаді генерального директора ТОВ «Торговий дім Нємірофф» і підтвердив законність його статусу.

Рішення Дев'ятого арбітражного апеляційного суду від 18 грудня 2013 р., прийняте на користь ДП «УГК «Nemiroff», набуло чинності і є обов'язковим до виконання. Фактично, це дозволяє оперативно відновити експорт оригінальної продукції Nemiroff на російський ринок (поставки продукції українського підприємства в Росію заблоковані з 2011 р.).

Наразі об'єднані міноритарії всупереч закону та угоди акціонерів через підконтрольну їм компанію «Нємірофф Водка Рус» запустили виробництво алкогольної продукції під ТМ Nemiroff на території РФ.

При цьому, виробництво здійснюється на лікеро-горілчаних заводах, які не входять до групи Nemiroff, а алкогольна продукція випускається без дотримання стандартів якості та оригінальних авторських рецептур компанії ДП «УГК «Nemiroff».

Законність діяльності «Нємірофф Водка Рус» зараз оскаржується в судах. Господарська діяльність цієї компанії може бути визнана незаконною в будь-який момент: окрім численних законодавчих порушень, реєстрація компанії також суперечить угоді акціонерів. Згідно з цим документом, рішення про реєстрацію нової компанії до складу групи компаній Nemiroff має ухвалюватися на загальних зборах акціонерів, де присутні учасники, що володіють не менше 75% акцій. Жодних зборів акціонерів щодо появи компанії «Нємірофф Водка Рус» в структурі групи компаній Nemiroff не проводилося.

Нагадаємо, що 14 серпня 2013 року Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті РФ задовольнив позовні вимоги ДП «УГК «Nemiroff» і прийняв рішення про стягнення з ТОВ «Торговий дім Нємірофф» $14,7 млн за поставлену українським підприємством продукцію в 2011 р., коли російське представництво було захоплене об'єднаними міноритарними акціонерами.

Хоча «Торговий дім Нємірофф» мав достатню суму для розрахунку з українським постачальником (близько $12 млн. на рахунках, $12 млн. дебіторської заборгованості і на $ 28 млн. складських запасів), об'єднані міноритарії не погасили заборгованість перед ДП «УГК «Nemiroff», а кошти ТОВ «Торговий дім Нємірофф» були виведені з компанії. Пізніше їх частина повернулася на рахунки ТОВ «Нємірофф Водка Рус». Відновлений генеральний директор ТОВ «Торговий дім Нємірофф» Г.Савінов після проведення аудиту планує повернути неправомірно виведені з компанії гроші і розрахуватися з ДП «УГК «Nemiroff» за поставлену продукцію.

Крім того, ДП «УГК «Nemiroff» найближчим часом чекає примусового стягнення $ 3 млн. з кіпрської компанії, підконтрольній Я.Грібову А.Кіпішу, на підставі виграних рішень в МКАС при ТПП України.

Водночас за вимогою сторони Олександра Глусь, 12 грудня цього року районний суд м. Нікосії (Кіпр) повторно наклав забезпечувальні заходи, відповідно до яких акціонерам заборонено здійснювати будь-які операції або змінювати менеджмент головної компанії, зареєстрованої на Кіпрі, дочірніх структур в Україні і в Росії. Це рішення захищає компанії Nemiroff від дій об'єднаних міноритаріїв в період тривалого судового розгляду в Арбітражному комерційному суді Лондона (LCIA), яке, за оцінками юристів, буде тривати ще близько року.

Зважаючи на це, сторона Олександра Глусь розцінює публічні заяви Якова Грібова про нібито зобов'язання виплатити близько 6 млн. доларів США йому та Анатолію Кіпішу лише як маніпуляцію, підкреслюючи, що розгляд судових справ триває, і останні пояснення у цій справі були надані LCIA вчора – 24 грудня 2013 року. І найважливіше, не існує ніякого примусового виконання рішень лондонського суду. А судові розгляди щодо стягнення $19 млн. з ДП «УГК «Nemiroff» ще не завершені, тому говорити про це однозначно зарано.

 

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам