Операція «Бережи мотоцикл», або «Як вінницькі міліціонери мотоциклістів каратимуть»

Desktop_wallpapers867Дану новину повинен знати кожен вінницький власник мотоцикла. ДАІ міста Вінниця проводить так звану операцію «Мотоцикліст», тобто впродовж місяця водіїв мототранспорту у посиленому режимі перевірятимуть на дотримання ними правил дорожнього руху. Звичайно, що дані заходи розпочаті не без причини. Як пояснює начальник Управління Міністерства Внутрішніх Справ у Вінницькій області Валерій Нонік, за короткий термін у місті та на території області сталось кілька серйозних ДТП за участю саме мототранспорту. Це зумовлено тим, що враховуючи зручність мототранспорту та цінову доступність, водії при цьому нехтують потребою зареєструвати залізного коня, хоча це і передбачено законом.

Хвилює також те, що мотоциклісти не вважають мототранспорт за серйозну загрозу для мешканців міста, оскільки дозволяють собі сідати за кермо у нетверезому стані. А перевищення швидкості та порушення правил маневрування та правил переїзду перехресть взагалі ігнорується. Також лякає те, що батьки дозволяють сідати за кермо навіть дітям віком семи років! Хоча законом це дозволено лише з 16-ти.

Тож прохання до всіх власників мотоциклів, моторолерів та іншого транспорту не забувати про те, що у ваших руках не лише ваше життя, а й життя випадкового перехожого, тож будьте уважними, обережними та відповідальними!

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам