Однією з новорічних прикрас Вінниччини стане еко-ялинка

Робити новорічні прикраси з непотрібних пластикових речей та канцтоварів ekoyalвінничан вчить автор проекту «Золота піраміда » Владислав Луцяк . Цього року він пообіцяв створити під Новий рік не звичайну роботу - найбільшу піраміду , висотою понад чотири метри , яка буде схожа на ялинку. Цей арт-об'єкт має всі шанси потрапити до Книги рекордів України .

Крім екологічної складової , проект має хороший виховний зміст . Адже діти стануть свідками дивного перетворення купи непотрібних іграшок на новорічну арт -інсталяцію , за допомогою якої можна врятувати одну живу ялинку .

Величезна золота піраміда вже отримала назву «Еко- ялинка ». На її поява чекають численні вінницькі школярі та їхні батьки , які брали активну участь у зборі непотрібних пластикових іграшок і використаних канцтоварів. Додатковою екологічної ноти святу надасть демонстрація фантастичних моделей одягу з пластика та поліетилену у виконанні юних вихованців модельного агентства « Princess » , а піднесений настрій подарує запальна інтерактивна сальса.

Вінницькі школярі вчаться дбайливо ставитися до навколишнього середовища. У дванадцяти загальноосвітніх школах міста встановлені спеціальні контейнери для розподілу відходів з метою їх подальшої переробки. Поки що збирають непотрібні пластикові іграшки та канцтовари і створюють з них арт -об'єкти , які здатні прикрасити будинки і офіси , - «золоті піраміди». Один з них можна буде побачити 14 грудня о 18:00 на сцені вінницького ТРЦ «Мегамолл ». Там відбудеться справжнє екологічно-новорічне свято .

Про це повідомляє прес -служба Вінницької міської ради.

Партнерами цього екологічного свята вже традиційно стали Вінницька міська рада і депутат обласної ради Сергій Кудлаєнко.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам