Один із найяскравіших Harlem Shake було знято у Вінниці

harlem shakeУ м.Вінниця відбувся флешмоб на відому усім пісню Harlem Shake. Дійство відбулося біля башти на Козицького. Harlem Shake вже можна назвати стилем, адже його танцюють по всьому світі.У Вінниці його танцювали вперше.
Силами організаторів на місці проведення встановлено 2 потужних динаміки та за допомогою кольорових стрічок позначили зону, яку будуть знімати відеокамери. Флешмоб знімали кількома фотоапаратами та кількома відеокамерами. Дійство розпочалося о 14.40, із запізненням на 30 хвилин.
Більшість учасників одягнули чудернацький одяг. Це викликало подив в людей, які проходили повз площу. Загалом, танець танцювало близько чотирьох десятків людей.
Було зроблено кілька дублів танцю Harlem Shake, з яких потім змонтують півхвилинне відео та завантажать в Інтернет.
Harlem Shake — це танець, вигаданий кількома австралійськими молодиками. Вони зняли відео, виконуючи хаотичні чудернацькі рухи та завантажили його в Інтернет. Їхній ролик за три тижні переглянули близько 30 мільйонів разів. Люди зі всього світу почали знімати свої версії танцю, в якому змагаються по кількості танцюючих одночасно та в епатажності одягу.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам