Новим головою Вінницької ОДА став Сергій Свитко

Сергій Свитко – новий голова Вінницької обласної ради.svitko На Вінниччині 86 депутатів проголосували за кандидатуру Сергія Свитка на посаду нового голови Вінницької області. Всього у голосуванні взяв участь 91 обласний депутат, 4 з них проголосували проти, а один утримався. Сергій Свитко - член Народного Руху України, депутат обласної ради від фракції «Батьківщина». 
Владу по праву одержують переможці. У тому числі – в Україні у 2014 році. У тому числі - й у Вінницькій області.
Тому на порядку денному гостро стоїть питання зайняття ключових посад в обласній владі. Насамперед, крісел голови обласної ради та обласної державної адміністрації.
Новообраний голова Вінницької обласної ради Сергій Свитко окреслив напрями над якими працюватиме найближчим часом.
- Ми зберемо засідання апарату обласної ради, я розкажу про наші основні завдання на найближчий час і заспокою, що ті працівники, які кваліфіковані і мають досвід, а це практично усі, будуть працювати і надалі, - сказав Сергій Свитко. – Я буду приділяти увагу усім галузям, але в першу чергу, в зв’язку з ситуацією, яка склалася в державній казні –це буде соціально-економічний блок. Потрібно наповнювати бюджет і виплачувати зарплати та пенсії людям.
На запитання про взаємодію обласної ради з міською владою, він пообіцяв шукати компромісні рішення, але додав, що планує обговорити з міським головою Володимиром Гройсманом питання встановлення пам’ятника Шевченку на площі Театральна.
- Ми мусимо думати про мешканців Вінниці і шукати шляхи вирішення, тих проблемних моментів, які є, і на які є різні точки зору, - сказав він. – Це, наприклад, пам’ятник Шевченка. Я переконаний, що він має бути на Театральній. Це позиція громади і вона за це неодноразово голосувала. А значить волю громади потрібно виконувати. Але на мою думку поспішати не потрібно. Оптимальний варіант - провести громадські слухання, щоб люди ще раз сказали свою думку, і виконати їх волю. Я буду про це говорити з мером.
Тим часом сьогодні, 26 лютого, депутати облради уже проголосували депутатське звернення до генеральної прокурора та прокурора Вінницької області про розслідування обставин забудови стадіону біля 18 школи.
Також депутати проголосували за посадовий оклад нового голови. Спочатку Сергій Свитко оголосив про власну ініціативу, за якої відмовляється від надбавок до нього, проте потім слово взяла голова фракції Батьківщини в облраді Людмила Щербаківська і попросила прохання голови ради не брати до уваги. Таким чином 90 депутатів проголосували за оклад Сергія Свитка з надбавками, сам він голосував проти.
За оцінками попереднього голови облради Сергія Татусяка, його наступник може розраховувати на 5,5 тисяч гривень окладу, повна зарплата Сергія Свитка разом з доплатами складе близько 10-13 тисяч.
- Якщо чесно, я ще точно не знаю, яку зарплату отримуватиму. Але якщо це буде 10-13 тисяч, то я не заслуговую такої зарплати і буду відмовлятися від неї. Можливо частково ці кошти підуть на благодійну допомогу, я ще вирішу і озвучу свою позицію з даного приводу згодом, - пообіцяв він

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам