Новий торговий центр Вінниці

groshiРинок "Супутник", що розташований по вул. Грушевського у Вінниці , до кінця року можуть закрити. Серед продавців ця новина нині найактивніше обговорюється. 15 лютого 2013 року відбулися Громадські слухання, де були присутні мешканці сусідніх будинків № 56 і № 66 по вул. Грушевського та підприємці, які працюють на "Супутнику". Більшість підтримали ідею побудови на місці ринку сучасного торговельно-офісного центру.
Приватний підприємець Ганна Лебидинська ділиться думками:
- Поки що все вирішується. Погано, що ринок знесуть. Говорять, буде висока оренда. Зараз я плачу 16 грн. за місце і 400 грн. - оренди, а кажуть, що буде 200 грн. за квадратний метр, а магазин буде десь 30 квадратних метрів. Виходить, що у новому торговельному центрі за місяць оренди потрібно буде віддати близько 6000 грн. Доведеться або ділити магазин між кількома підприємцями, або закриватися.
Продавці не надто задоволені перебудовою ринку, що має відбутися. Думки розділилися: одним байдуже, що буде, аби дали людям роботу, інші уже готуються змінювати напрямок бізнесу.
Говорить приватний підприємець Марія:
- Я вже 15 років працюю на "Супутнику". У новому центрі пропонували місце, але я туди не піду, бо не потягну оренди. Бачите, тут я продаю колготи, шкарпетки, усілякі дрібниці, а там щоб заплатити оренду, потрібно буде піднімати ціни. Хто тоді це все купуватиме?
Який саме торговельний центр планується на місці "Супутника", розповів директор проектної організації НВПП "Анкор" Андрій Некивайко:
- Замовником торгово-сервісного центру є ТОВ «Супутник Центр». На місці нинішнього ринку замовник хоче збудувати двохповерхову будівлю з похилим дахом і підвальним поверхом. Наше підприємство розробили проектну пропозицію торгово-сервісного центру. Головний вхід планується влаштувати з вулиці Грушевського. Будинки, які поруч, не зазнають шкоди, адже проектування проводиться з дотриманням будівельних норм та правил. Підвальний поверх планується відвести для торгівлі промисловими товарами. На першому поверсі будівлі розташуються ряди для торгівлі сільськогосподарською продукцією. А на другому поверсі планується розмістити лише магазини по продажу продовольчих товарів. За рахунок зменшення висоти стелі на другому поверсі в дальній від вулиці Грущевського частині центру планується зробити технічний третій поверх. Замовник схвалив проектну пропозицію.

Мапа Вінниці

 
 

list_btn

Код кнопки:

<a target="_blank" title="Вся Винница на одном портале - VinPlace.net" href="http://vinplace.net"><img alt="list_btn" src="http://vinplace.net/images/list_btn.gif" height="31" width="88" /></a>

 
 

Отзывы и предложения присылайте на наш адрес.

Полное или частичное использование
материалов без согласия редакции запрещено!

Контактная информация

 

Сайт: www.vinplace.net

ICQ: 458-921-818

Написать нам